Geriau pažinkite NORGIPS – savo patikimą sausosios statybos sistemų tiekėją

Mes su Jumis nuo 1993 m. – kai tik Jums reikia patikrintų, paprastų ir efektyvių sprendimų.

Lenkijos rinkoje veikiame nuo 1998 metų.

Prekiaujame daugiau nei 12 pasaulio šalyse

Visi mūsų gaminiai turi atitinkamus sertifikatus

Pagaminome daugiau nei 1 milijardą m² gipso plokščių

Apie įmonę

Esame tarptautinė, 12 Europos šalių veikianti Norvegijos įmonė. Nuo 1993 metų sistemingai plėtojame savo produkcijos pardavimus Lenkijoje ir kitose Europos šalyse. Mūsų ekspertai aktyviai remia platintojus ir rangovus visame žemyne.

Esame vienas geriausiai žinomų kompleksinių pertvarų sistemų, pakabinamų lubų, sienų ir lubų dangų, pastogių konstrukcijų ir sausų grindų sistemų gamintojų. Norgips vardas Lenkijoje tapo beveik gipskartonio plokščių sinonimu.

Dėka mūsų ilgalaikės veiklos rinkoje - beveik 30 metų, siūlome patikrintus aukščiausios kokybės gaminius, kurie yra saugūs, patogūs naudoti ir lengvai montuojami. Visi mūsų gaminiai tiriami laboratorijose ir turi eksploatacinių savybių deklaracijas bei kitus reikalaujamus dokumentus, patvirtinančius jų tinkamumą taikyti gyvenamųjų namų, visuomeninės paskirties pastatų ir pramoninių objektų statyboje.

Nepriklausomai nuo darbo pobūdžio, ar tai butų, namų renovacija ar nauja statyba:

SUTAUPOME LAIKĄ IR IŠLAIDAS, siūlydami RANGOVIEMS prieigą prie žinių, patikrintų produktų ir sprendimų, užtikrinančių 100% efektyvų darbą.

reikalavimus, kurtų DRAUGINGAS, TYLIAS ir SAUGIAS vietas ilgus metus.

PALAIKOME PROFESIONALUS, kad jų statomi ir atnaujinami objektai atitiktų PRIEŠGAISRINĖS APSAUGOS, ŠILUMINIO KOMFORTO, TOBULUMO reikalavimus, kurtų DRAUGIŠKAS, RAMIAS ir SAUGIAS gyvenimo ir darbo vietas ilgiems metams.

Misija ir vizija

Mūsų vizija – būti sausosios statybos sistemų produktų tiekėju, pas kurį norės grįžti profesionalūs klientai iš Lenkijos ir kitų Europos šalių. Norgips - geriausias sausosios statybos sistemų medžiagų pasirinkimas, padedantis rangovams ir nagingiems vartotojams atlikti savo darbus, siūlantis pagalbą ten, kur jos reikia. Mūsų misija grindžiama šiais elementais:

  • Profesionalams palengviname remonto ir statybos projektų atlikimą, pateikdami tvirtus ir lengvai naudojamus gaminius, priedus ir sprendimus, palengvinančius darbą, taupančius laiką ir išteklius
  • Padedame ir dalinamės profesinėmis žiniomis, kad kiekvienas galėtų supaprastinti ir efektyviau atlikti sausas statybos darbus, pasiekdamas norimą efektą.

Palaikome savo verslo partnerius ir rangovus jų plėtroje – teikiame tinkamus sprendimus ir konsultuojame, kad jų darbas būtų labiau vertintas ir lengvesnis.

Misja i wizja
Norgips to

NORGIPS, tai:

  • Išbandyti produktai, kuriuos profesionalai naudoja beveik 30 metų
  • Kompleksinės sistemos ir sprendimai sausai statybai
  • Patikima logistika
  • Prieiga prie reikalingų žinių (techninė informacija, instrukcijos ir vaizdo įrašai, patarimai)
  • Aukšta kokybė konkurencinga kaina
  • Produktai su reikalingais dokumentais, įskaitant sertifikatus ir eksploatacinių savybių deklaracijas
  • Inovatyvių sprendimų kūrimas ir tobulinimas remiantis atliekamais laboratoriniais bandymais
  • Pagalba verslo partneriams ir rangovams visur ir visada, kai tik to reikia
Norgips gamykla Opolėje, 2021 m
į viršų