Geresnė pertvarų ir palėpių konstrukcijų garso izoliacija – DUO
patarimai

Geresnė pertvarų ir palėpių konstrukcijų garso izoliacija – DUO

KKaip pagerinti apsaugą nuo triukšmo ir nepermokėti?

Norgips hibridiniai sprendimai Duo – tai atsakas į didėjantį žmonių, renovuojančių savo namus ar butus, sąmoningumą. Ypatingas dėmesys kreipiamas į gerą garso izoliaciją kambariuose. Visi mes ieškome efektyvių ir santykinai nebrangių sprendimų, kurie užtikrintų komfortą.
Remiantis šiomis prielaidomis ir kilo idėja patikrinti, kaip nuo triukšmo gali apsaugoti gipso kartono pertvaros su dviguba, skirtingo tankio – lengvos ir sunkios plokštės, danga.

Garso izoliacijos efektyvumo bandymai

SD - 2x12,5 GKB A  GKF DFCW 50 W.png

Bandymai buvo atlikti mūsų mokslinių tyrimų laboratorijoje, pagal PN-EN 10140-2:2011 standartą. Pirmajame bandyme naudotas plokščių GKB A ir Acoustic A derinys. Buvo išbandytos šešių tipų pertvaros. Gautas garso izoliavimo lygis buvo 5 dB didesnis palyginti su įprastomis pertvaromis su dviguba GKB A tipo plokščių danga. Toks rezultatas labai džiugina. Džiaugdamiesi pasiektais rezultatais, mes galime pasiūlyti savo klientams pertvaras, kurios izoliuoja garsą dvigubai geriau. Be to, šių pertvarų kaina yra labai patraukli. Dabar galite pasiekti aukštą akustinį standartą už šiek tiek didesnę kainą. Kitus bandymus atlikome su dviguba GKB A ir Acoustic Super DFH2IR plokščių danga. Ir šį kartą pasiekėme geresnių rezultatų. Pertvarų garso izoliacija, priklausomai nuo sienos tipo, buvo dar 2–4 dB didesnė. Taip atsirado produktas reiklesniems klientams už labai prieinamą kainą.


DUO mansardose

lepsze_wyciszenie_w_image.png

Hibridinės Duo sistemos gali būti naudojamos ir įrengiant mansardas. Siekdami užtikrinti tvirtą pastogės konstrukciją, apsaugančią stogo konstrukcijas nuo gaisro iki REI 30 klasės (pagal techninių sąlygų reikalavimus, kuriuos turi atitikti pastatai ir jų vietą), suprojektavome tris pastogės konstrukcijos variantus su hibridine DUO sistema. Su dviejų sluoksnių GKB A ir GKF DF, GKBI H2 ir DFH2, GKB A ir DFH2IR plokščių danga. Mes atlikome šių atitvarų atsparumo ugniai bandymus ITB Gaisrinių tyrimų laboratorijoje pagal PN-EN 1365-2: 2014-12 standartą. Šios konstrukcijos su 20 cm mineralinės vatos arba 20 cm poliuretano putų užpildu įgijo atsparumo ugniai REI 30 klasę. Šie mansardos atitvarų sprendimai efektyviai apsaugo stogo konstrukcijas nuo gaisro, o dviguba gipso kartono plokščių danga garantuoja tvirtą konstrukciją be įtrūkimų ir įbrėžimų, kurių gali atsirasti vieno sluoksnio atitvarose dėl stogo konstrukcijos „darbo“.

Dokumentų aplankas
Dokumentų aplankas
close

Dokumentų aplankas – tai vieta, kur galite saugoti pasirinktus atsisiuntimus ir medžiagų sąnaudų skaičiavimus.

Bet kurioje dokumento ar skaičiuoklės vietoje spustelėkite "Į APLANKĄ"

Dokumentų aplankas Jums padės lengvai paruošti visus Jūsų statybai reikalingus dokumentus:

  • produktų ir sprendimų techninius dokumentus
  • medžiagų sąnaudų skaičiuokles
  • apibendrintą gaminių sąrašą
  • titulinį lapą su duomenimis
Parsisiųsti ZIP Parsisiųsti ZIP
Parsisiųsti PDF Parsisiųsti PDF
Siųsti elektroniniu paštu Siųsti elektroniniu paštu
 Valyti aplanką
Uždaryti
į viršų