Atsparumas drėgmeiAtsparumas drėgmei

Norgips sprendimai padidinto oro drėgnumo patalpoms

Apsauga nuo drėgmės atlieka labai svarbų vaidmenį, ypač virtuvėse ir vonios kambariuose. Vandens garų koncentracija ore paprastai ten yra didesnė nei kitose patalpose.

Norgips siūlo gipso kartono plokštes, kurios puikiai pasitvirtins padidinto drėgnumo patalpose.

Komfortas ir sveikata

Optimali santykinė oro drėgmė gyvenamuosiuose pastatuose yra 40–60%.

Daugumoje patalpų puikiai pasitvirtins A tipo plokštė GKB, kuri yra skirta naudoti ten, kur santykinė oro drėgmė yra ne didesnė nei 70%. Šią plokštę galima naudoti įrengiant sienų ir lubų dangas, pertvarų ir apsauginių sienų, pakabinamųjų lubų ir pastogių konstrukcijas. Tačiau vonios kambaryje, po karšto dušo, drėgmės lygis žymiai padidėja. Kad nesusiformuotų sveikatai kenksmingi grybai ir pelėsiai, rinkitės padidinto atsparumo drėgmei gaminius. Veiksmingas sprendimas - impregnuota H2 tipo gipso kartono plokštė. Į jos gipso šerdį įdėta specialios vandenį atstumiančios hidrofobinės medžiagos, kuri žymiai sumažina gipso šerdies drėgmės sugėrimą, todėl plokštę galima naudoti patalpose, kuriose santykinė oro drėgmė viršija 70%. Tačiau reikia atsiminti, kad jis neturėtų būti didesnis nei 85%, o toks didelis drėgmės lygis gali būti iki 10 valandų per dieną. Patalpose, kuriose yra toks didelis drėgmės kiekis ore, taip pat turi būti įrengta mechaninė ventiliacija.

Dviguba apsauga

Didelis Norgips sausos statybos sistemų privalumas – platus sprendimų, pritaikytų specifiniams reikalavimams, pasirinkimas.

Jei Jums reikia padidinto atsparumo drėgmei pertvaros, kuri tuo pačiu atitiks ir aukštus atsparumo ugniai standartus, rinkitės priešgaisrinę DFH2 tipo impregnuotą plokštę GKFI. Plokštės gipso užpildas yra padidinto tankio, armuotas stiklo pluoštu, į jį įdėta hidrofobinės medžiagos (parafino arba silikono). Jei papildomai keliate aukštus garso slopinimo reikalavimus, rinkitės DFH2IR tipo gipso kartono plokštę Acoustic Super.

Atminkite, kad galutinis efektas labai priklauso ir nuo priedų. Norgips siūlo sprendimus, skirtus tiek gyvenamiesiems namams, tiek visuomeninės paskirties erdvėms. Padidinto drėgnumo patalpų, pvz., viešųjų tualetų ar sanitarinių mazgų, apdailai geriausias sprendimas C3 profiliai, kurių antikorozinės savybės yra sustiprintos padidintos Z 275 cinko dangos ir papildomo padengimo poliesterio dažais dėka.

Norgips siūlo jau paruoštus sprendimus, kurie leis džiaugtis gražiomis ir lygiomis sienomis net esant didelei oro drėgmei.

Norgips S GKBI H2 tipo plokštės, kurių storis 12,5 mm
Padidinto atsparumo drėgmei, impregnuota plokštė
Aliuminio profiliai gipso kartono plokštėms
Aliumininis kampinis profilis sutvirtina išorinius gipso kartono plokščių...
Norgips Start & Finish / Light Ready Mix Naujiena
Paruoštas naudoti dviejų funkcijų glaistas, skirtas gipso kartono plokšči...
Norgips Extra Finish Naujiena
Paruoštas naudoti baigiamasis glaistas, skirtas gipso kartono plokščių si...
Norgips Start
Gipso glaistas, skirtas gipso kartono plokščių siūlėms glaistyti
Norgips Finish
Gipso glaistas, skirtas glaistyti gipso kartono plokščių siūlesir visą mineralin...
Norgips Bonding Fix gipsiniai klijai
Gipso klijai gipso kartono plokštėms ir izoliacinėms medžiagoms
Siųsti pranešimą

Gerbiamieji,
Jūsų asmens duomenų saugumas mums labai svarbus. Todėl Jums siunčiame informaciją apie tai, kaip mes tvarkome asmens duomenis. Asmens duomenų valdytojas yra bendrovė Norgips Sp. z o. o., kurios buveinė įkurta adresu: /02-634/ Warszawa, ul. Racławicka 93. Jūsų asmens duomenys bus tvarkomi siekiant atsakyti į atsiųstą klausimą.
Daugiau apie tai skaitykite mūsų Privatumo politikoje.

į viršų