Rūpinimasis sveikata ir aplinkaRūpinimasis sveikata ir aplinka

Malonų patalpų mikroklimatą užtikrina ekologiškos Norgips gipso kartono plokštės

Gipso kartono plokštės yra labai populiarios labiausiai dėl savo funkcijų, galutinės estetikos ir paprasto įrengimo.

Jos vertinamos už gamtai draugiškas savybes - pradedant nuo žaliavų išgavimo, gamybos proceso bei naudojimą iki pat utilizavimo. Tačiau ne visi žino, kad šis sausos statybos sprendimas palankiai veikia patalpų oro kokybę.

Gamtos galia

Pagrindinė gipso kartono plokščių sudedamoji dalis yra gipsas.

Natūralios jų savybės daro jas specifine statybine medžiaga. Kadangi plokštės gali sugerti drėgmės perteklių ir jį atiduoti, kai oras patalpoje darosi per sausas, gipsas padeda reguliuoti drėgnumą pastato viduje.

Atlikti tyrimai parodė, kad iš švaraus ir aplinkai saugaus mikroputų gipso pagamintos lengvos plokštės yra tokios pat patvarios kaip ir kitų gamintojų plokštės. Savo žinių ir modernių technologijų dėka „Norgips“ savo klientams siūlo aukštos kokybės gaminius, kurie gaminami laikantis aplinkosaugos reikalavimų.

Ekologiškas gamybos procesas

Gipso kartono plokščių gamyboje naudojamas kartonas yra gaminamas iš makulatūros. Iš kur atsiranda gipsas?

Gipsas išgaunamas iš natūraliųjų klodų arba perdirbant išmetamas dujas (pašalinant sieros junginius) šiluminėse elektrinėse. Tai labai svarbus aplinkai procesas, apsaugantis nuo sieros oksidų ir azoto, kurie sukelia rūgščiųjų lietų susidarymą, išleidimo į orą. Šio, desulfuracijos proceso metu, vandeninėje aplinkoje, vykstant kristalizavimosi procesui, efektyviai atskiriamos ir šalinamos potencialiai kenksmingos medžiagos. Tokiu metodu išgaunamas gipsas yra švarus, jame nėra, pvz., priemolio ar mineralinių druskų. Be to, šis procesas negeneruoja sunkių atliekų. Laboratorijose nuolat tiriama, ar šioje medžiagoje nėra nepageidaujamų sudedamųjų dalių. Į rinką išleidžiami tik tie produktai, kurie yra visiškai saugūs aplinkai.

Lengvos, tvirtos, draugiškos aplinkai

Gamybos proceso metu, laikantis statybos reglamentų, tam tikrų tipų Norgips gipso kartono plokštėms yra taikomas mikroputojimo procesas, todėl tampa lengvesnės, tačiau nepraranda tvirtumo ir montavimo savybių.

Lengvesnės Norgips plokštės reiškia ne tik didesnį naudojimo komfortą mikro masteliu, bet ir neigiamo poveikio aplinkai sumažinimą makro mastu. Mažesnis svoris leidžia vienu metu transportuoti daugiau gipso kartono plokščių, tad tiekimo procesas tampa ekologiškesnis.

Atlikti tyrimai parodė, kad lengvos plokštės, pagamintos iš švaraus ir aplinkai saugaus mikroputų gipso, yra tokios pat patvarios kaip ir kitų gamintojų plokštės. Žinių ir naujausių technologijų dėka Norgips savo klientams siūlo aukštos kokybės, ekologiškus gaminius.

Norgips gamykla Opolėje, 2021 m
Siųsti pranešimą

Gerbiamieji,
Jūsų asmens duomenų saugumas mums labai svarbus. Todėl Jums siunčiame informaciją apie tai, kaip mes tvarkome asmens duomenis. Asmens duomenų valdytojas yra bendrovė Norgips Sp. z o. o., kurios buveinė įkurta adresu: /02-634/ Warszawa, ul. Racławicka 93. Jūsų asmens duomenys bus tvarkomi siekiant atsakyti į atsiųstą klausimą.
Daugiau apie tai skaitykite mūsų Privatumo politikoje.

Ši svetainė yra apsaugota reCAPTCHA, taip pat taikoma Google privatumo politika ir paslaugų teikimo sąlygos.

Dokumentų aplankas
Dokumentų aplankas
close

Dokumentų aplankas – tai vieta, kur galite saugoti pasirinktus atsisiuntimus ir medžiagų sąnaudų skaičiavimus.

Bet kurioje dokumento ar skaičiuoklės vietoje spustelėkite "Į APLANKĄ"

Dokumentų aplankas Jums padės lengvai paruošti visus Jūsų statybai reikalingus dokumentus:

  • produktų ir sprendimų techninius dokumentus
  • medžiagų sąnaudų skaičiuokles
  • apibendrintą gaminių sąrašą
  • titulinį lapą su duomenimis
Parsisiųsti ZIP Parsisiųsti ZIP
Parsisiųsti PDF Parsisiųsti PDF
Siųsti elektroniniu paštu Siųsti elektroniniu paštu
 Valyti aplanką
Uždaryti
į viršų