TvirtumasTvirtumas

Norgips gipso kartono plokščių tvirtumas.

Vidinės sienos – tai elementas, suteikiantis charakterio bet kuriai erdvei.

Jos nustato funkcijų paskirstymą ir tvarką. Atsako už patalpų išplanavimą ir saugumą. Todėl planuojant statybas verta rinktis gaminius, kurie bus patvarūs ir ilgaamžiai.

Neribotos išdėstymo galimybės

Funkcionalumas yra toks pat svarbus kaip ir saugumas. Nesvarbu, ar ieškome sprendimų namams, biurui ar visuomeninės paskirties objektams, sausoji statyba leidžia patenkinti visus patalpų išplanavimo poreikius.

Montuoti mūsų gaminius lengva ir paprasta, todėl galima sukurti bet kokio stiliaus svajonių interjerus. O kaip gi tvirtumas? Juk ant sienų kabiname ne tik nuotraukas, veidrodžius ar paveikslus, bet ir spinteles, televizorius. Gipso kartono plokštės yra labai tvirta medžiaga, kurią galima drąsiai apkrauti dideliais svoriais. Virtuvinės spintelės, knygų ar segtuvų pilnos lentynos nėra problema. Norgips gaminiai, prieš pradedant juos platinti, yra labai kruopščiai išbandomi laboratorijoje. Remiantis šiais bandymais, nustatomas leidžiamas apkrovos svoris. Jei siena sudaryta iš vieno sluoksnio gipso kartono plokštės dangos, galima apkrova – 40 kg tiesiniam metrui, o naudojant dvigubą gipso kartono plokštę - iki 70 kg tiesiniam metrui. Taip sukuriami išbandyti ir patikimi sprendimai, pritaikyti objekto paskirčiai.

Paprasta montuoti

Tvirtinimo detales, skirtas kabinti daiktus tiek ant Norgips gipso kartono lubų, tiek ant sienų, tvirtinti yra daug paprasčiau nei įrengiant įprastas konstrukcijas. Tereikia turėti Molly tipo metalinius kaiščius (inkarus) ir jų skaičių bei išdėstymą priderinti prie gipso kartono plokščių apkrovos ir storio. Tai labai paprastas montavimo būdas, kuriam nereikia galingo smūginio gręžtuvo.

Norgips sistemos – ilgaamžiškumo ir tvirtumo garantija kuriant šiuolaikiškus ir funkcionalius interjerus.

Norgips S Acoustic 12,5 mm A tipas
Lenkiama garso izoliavimo gipso kartono plokštė
Profilis V mansardų įrengimui
Profilis naudojamas ties įstrižiniais pastogės konstrukcijų sujungimais
Tiesioginio tvirtinimo profiliai "Omega" 0,6 mm
Tiesioginio tvirtinimo prie konstrukcijos profilis
Metalizuota popierinė juosta (kampams)
Vidinių ir išorinių kampų armavimo juosta
Norgips Start & Finish / Light Ready Mix Naujiena
Paruoštas naudoti dviejų funkcijų glaistas, skirtas gipso kartono plokšči...
Norgips Extra Finish Naujiena
Paruoštas naudoti baigiamasis glaistas, skirtas gipso kartono plokščių si...
Norgips Start
Gipso glaistas, skirtas gipso kartono plokščių siūlėms glaistyti
Norgips Finish
Gipso glaistas, skirtas glaistyti gipso kartono plokščių siūlesir visą mineralin...
Siųsti pranešimą

Gerbiamieji,
Jūsų asmens duomenų saugumas mums labai svarbus. Todėl Jums siunčiame informaciją apie tai, kaip mes tvarkome asmens duomenis. Asmens duomenų valdytojas yra bendrovė Norgips Sp. z o. o., kurios buveinė įkurta adresu: /02-634/ Warszawa, ul. Racławicka 93. Jūsų asmens duomenys bus tvarkomi siekiant atsakyti į atsiųstą klausimą.
Daugiau apie tai skaitykite mūsų Privatumo politikoje.

į viršų